Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

fbox3tv foto01 net

Dzięki współpracy z szerokim gronem użytkowników poprzednich modeli FBOX, a także pokaźnemu gronu recenzentów, którzy dzielnie wspierali nasz dział techniczny w procesie kreacji I produkcji najnowszych modeli z serii fbox, mamy zaszczyt zaprezentować dwa najnowsze modele FBOX3 i FBOX3TV. Mimo ,iż pozornie oba FBOX'y niewiele się od siebie różnią, te małe multimedialne kombajny posiadają szereg funkcji, które sprawią, iż telewizor w każdym domu stanie się centrum rozrywki do gier, filmów, obsługi internetu, a także wielu godzin rozrywki dla całej rodziny.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY NOWYM MODELI FBOX3 i FBOX3TV

• Sprzętowe wsparcie platformy multimedialnej KODI, które dzięki imponującym możliwościom procesora, odtwarza płynnie nawet filmy w jakości UHD. W przypadku niższej rozdzielczości materiału wideo FBOX3 nawet się nie zająknie!


• WiFi 2.4GHz/5GHz Dual Band czyli moduł, który umożliwi użytkownikowi połączenie swojego FBOX3 z dowolną siecią WiFi w paśmie 2.4 Ghz lub 5GHz. Nowy produkt Fergusona pozwoli swoim użytkownikom na uniknięcie zakłóceń sąsiadujących sieci WiFi. Korzystanie z internetu będzie szybkie, płynne i przyjemne.


• Google Play umieszczony w Android 4.4, który jest integralną częścią nowych modeli FBOX to ogrom rozrywki, ciekawych aplikacji i ciekawych możliwości dla każdego użytkownika. Dzięki procesorowi @mlogic S805 najnowszej generacji, oba modele FBOX pozwolą na korzystanie z najbardziej zaawansowanych i wymagających gier.


• Zarówno Ferguson FBOX3 jak i FBOX3TV w pełni obsługuje standard przesyłania sygnałów S/PDIF. Oznacza to iż nowy produkt Ferguson'a pozwoli na przesyłanie dźwięku zapisanego cyfrowo bez potrzeby konwertowania go do postaci analogowej. Dzięki temu rozwiązaniu oba modele FBOX będą płynnie współpracować z kinem domowym.


• Nowy, w pełni spersonalizowany interfejs użytkownika to pomysł, którego inspiracją były opinie społeczności fanów zgromadzonych wokół fbóx'ów. Dzięki niej w nowych modelach FBOX, każdy użytkownik może dowolnie segregować aplikacje w menu głównym.

FBOX3TV I MOŻLIWOŚĆ ODBIORU TELEWIZJI NAZIEMNEJ

• Firma Ferguson to uznany producent odbiorników telewizji naziemnej, kablowej i satelitarnej. Dlatego właśnie postanowiliśmy połączyć wiedzę i doświadczenie z tych dziedzin i stworzyć FBOX3TV, który posiada wszystkie możliwości FBOX3 i jest wyposażony w moduł telewizji naziemnej DVB-T/T2.

   

Wyszukiwarka  

   

Polecamy  

   
   
   
   
   
   
   
   
© Tabletradar.pl - wszelkie prawa zastrzeżone