Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

P9 Energy Lite 2017

Allview, wprowadza na rynek smartfon P9 Energy Lite 2017. W porównaniu do swojego poprzednika, wprowadzonego w zeszłym roku, telefon ten wyróżnia się stylistyką, metalową obudową, wyposażony jest w czytnik odcisku palca oraz zapewnia doskonałej jakości selfie, dzięki przedniemu aparatowi o rozdzielczości 8MP.

 

 “Dzięki wydajnemu akumulatorowi o pojemności 4000mAh oraz wielu optymalizacjom, P9 Energy Lite 2017 idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy technologiczne. Szybkość 

i płynność działania to dwie cechy, które uzupełniają wszechstronny profil urządzenia, którego głównym zadaniem jest sprostanie wyzwaniom codziennego życia naszych użytkowników.”, mówi Lucian Peticila, General Manager Allview.

P9 Energy Lite 2017 jest solidnie wykonanym, a zarazem eleganckim smartfonem. Dzięki dużemu akumulatorowi pozwala użytkownikom zapomnieć o potrzebie codziennego dostępu do ładowarki. Pełne naładowanie urządzenia pozwala na wykonanie 16 godzin rozmów lub 12 dni czuwania. 12-minutowe ładowanie wystarczy na godzinę rozmowy, przeglądanie internetu lub wykonanie nawet 1300 zdjęć.

P9 Energy Lite 2017 wyposażony jest w główny aparat fotograficzny o rozdzielczości 13MP 
z autofokusem oraz 8MP przedni aparat przeznaczony do wykonywania jasnych, barwnych selfie. Wśród licznych funkcji aparatu każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie: m.in. tryb zwolnionego tempa, panoramiczny, upiększania twarzy i wiele innych.

Procesor Octa-Core, wraz z 3GB pamięci RAM dostarcza niezwykłych doświadczeń 
z użytkowania. 32GB pamięci Flash może być rozszerzone nawet o 128GB za pomocą karty microSD, w trybie Single SIM. System operacyjny P9 Energy Lite 2017 został opracowany 
w koncepcji FastPass, stworzonej we współpracy Google™ i MediaTek, aby dostarczać użytkownikom dowolności instalacji tylko ulubionych, najpotrzebniejszych aplikacji, 
bez niepotrzebnego zajmowania pamięci operacyjnej telefonu i zmniejszania jego wydajności.

P9 Energy Lite 2017 wyposażony jest w 5.2-calowy wyświetlacz IPS HD, wykończony szkłem 
o profilu 2.5D. Urządzenie posiada moduł łączności 4G zarówno w standardzie FDD, jak i TDD, do wyboru, dla dwóch kart SIM.

Smartfon P9 Energy Lite 2017 od dzisiaj dostępny jest w przedsprzedaży na stronie www.allview.pl w cenie 999 PLN. Wysyłki rozpoczną się od 30.06.2017.

   

Wyszukiwarka  

   

Polecamy  

   
   
   
   
   
   
   
   
© Tabletradar.pl - wszelkie prawa zastrzeżone