Ranking smartfonów z androidem Wrzesień 2015

Szukając odpowiedniego smartfona, często kierujemy się jego parametrami technicznymi, czy też designem, jednak nie mniej ważne jest też oprogramowanie zarządzające naszym telefonem. Na rynku dominują dwa rodzaje urządzeń: zarządzane przez system Android oraz zarządzane przez system Windows. Oba te systemy maja zarówno swoje zalety jak i wady. Jedni użytkownicy wolą smartfony z Androidem inni te zarządzane przez system Windows i tak naprawdę trudno wskazać tutaj faworyta. Jeżeli jednak podjęliście już decyzje związaną z wyborem systemu jaki ma zarządzać waszym telefonem pozostaje jeszcze wyboru producenta i modelu co również nie jest łatwe, dlatego też przygotowaliśmy dla was ranking - "Top 10 najpopularniejszych smartfonów", jakie kupujący najczęściej wybierali w miesiącu poprzednim. Dzisiaj prezentujemy ranking smartfonów z Windows.

 

Jaki smartfon z Windows? - sprawdź co wybrali inni użytkownicy. 

Ranking ten opracowany został na podstawie danych z najpopularniejszej porównywarki cen jaką jest skąpiec.pl. To właśnie na podstawie preferencji tysięcy użytkowników, codziennie odwiedzających ten serwis mogliśmy przygotować najbardziej obiektywny ranking najczęściej wybieranych telefonów w danym miesiącu. Sprawdźcie zatem co najczęściej kupujący wybierali w ubiegłym miesiącu 

 

Ranking smartfonów z Windows wrzesień 2015

 

 

1. HTC T5353 Touch Diamond 2

 

HTC T5353 Touch Diamond 2

Specyfikacja:

 

Sieć

Aparat cyfrowy

Ekran

Kolory

Czas czuwania

Czas rozmowy

Komunikacja

Funkcje głosowe

 

 

850/900/1800/1900 MHz

5,0 MPx

3,2" 800x480

64 tys.

20,8 dni

5,7 h

Bluetooth, WLAN, GPS

dyktafon, głośnomówiący, mp3, radio

HTC T5353 Touch Diamond 2 to funkcjonalny telefon komórkowy trzeciej generacji. Kolor srebrno-czarny w jakim jest oferowany, doskonale podkreśla jego wygląd. Dzięki zastosowaniu dotykowego wyświetlacza sterowanie jest bardzo proste i intuicyjne. W obsłudze pomaga również bardzo duży jak na telefon komórkowy ekran wielkości 3.2". Za funkcjonalność telefonu odpowiada system operacyjny Windows Mobile 6.1 Pro. Można ją powiększyć kartami pamięci. Telefon posiada wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 5,0 MPx. Drugi aparat umieszczony z przodu obudowy umożliwia prowadzenie videorozmów. Wbudowany odtwarzacz mp3 z powodzeniem może zastąpić przenośne sprzęty audio. Model ten posiada obsługę radia FM. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można korzystać z programów do nawigacji satelitarnej. Bezprzewodowe akcesoria jak np. zestawy słuchawkowe nie są dla tego modelu problemem, posiada bowiem bluetooth. Telefon wyposażony jest w kartę Wi-Fi do bezprzewodowego łączenia się z internetem. W obudowie telefonu znajduje się port Mini USB przez który można podłączyć go bezpośrednio do komputera. Maksymalny czas rozmów w tym modelu to 5,7 h. Nieużywany telefon w stanie czuwania wytrzyma 20,8 dni. Gwarancja producenta obejmuje okres dwóch lat.
Sprawdź cenę

logo skapiec

 

2. HTC T5555 HD Mini

 

HTC T5555 HD Mini

Specyfikacja:

 

Sieć

Aparat cyfrowy

Ekran

Kolory

Czas czuwania

Czas rozmowy

Komunikacja

Funkcje głosowe

 

 

850/900/1800/1900/2100 MHz

5,0 MPx

3,2" 480x320

64 tys.

20,8 dni

7,3 h

Bluetooth, EDGE, GPRS, GPS, WLAN

mp3, radio

HTC T5555 HD Mini to funkcjonalny telefon komórkowy trzeciej generacji. Kolor czarny w jakim jest oferowany, doskonale podkreśla jego wygląd. Dzięki zastosowaniu dotykowego wyświetlacza sterowanie jest bardzo proste i intuicyjne. W obsłudze pomaga również bardzo duży jak na telefon komórkowy ekran wielkości 3.2". Za funkcjonalność telefonu odpowiada system operacyjny Windows Mobile 6.5 Pro. Można ją powiększyć kartami pamięci. Telefon posiada wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 5,0 MPx. Wbudowany odtwarzacz mp3 z powodzeniem może zastąpić przenośne sprzęty audio. Model ten posiada obsługę radia FM. Kierowców ucieszy fakt, że telefon ma opcję wybierania głosowego niektórych funkcji. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można korzystać z programów do nawigacji satelitarnej. Bezprzewodowe akcesoria jak np. zestawy słuchawkowe nie są dla tego modelu problemem, posiada bowiem bluetooth. Telefon wyposażony jest w kartę Wi-Fi do bezprzewodowego łączenia się z internetem. Czujnik ruchu ukryty w obudowie reaguje na położenie urządzenia np. poprzez odpowiednie obracanie obrazu. Oszczędność energii gwarantuje czujnik światła, który sam dostosowuje moc podświetlenia ekranu w zależności od jasności otoczenia. W obudowie telefonu znajduje się port Mini USB przez który można podłączyć go bezpośrednio do komputera. Złącze Jack 3,5mm pozwala używać dowolnych słuchawek z tym wejściem. Maksymalny czas rozmów w tym modelu to 7,3 h. Nieużywany telefon w stanie czuwania wytrzyma 20,8 dni. Gwarancja producenta obejmuje okres dwóch lat.
Sprawdź cenę

logo skapiec

 

3. HTC P3700 Touch Diamond

 

HTC P3700 Touch Diamond

Specyfikacja:

 

Sieć

Aparat cyfrowy

Ekran

Kolory

 

 

900/1800/1900/2100 MHz

3,2,0 MPx

2,8" 640x480

65 tys.

 
Sprawdź cenę

logo skapiec

 

4. Sony Ericsson Aspen

 

Sony Ericsson Aspen

Specyfikacja:

 

Sieć

Aparat cyfrowy

Ekran

Kolory

Czas czuwania

Czas rozmowy

Komunikacja

 

 

850/900/1800/1900/2100 MHz

3,2 MPx

2,4" 320x240

64 tys.

25 dni

10 h

Bluetooth, EDGE, GPRS, WLAN

Sony Ericsson Aspen to funkcjonalny telefon komórkowy trzeciej generacji. Kolory: czarny, srebrny, w jakich jest oferowany, doskonale podkreślają jego wygląd. Za funkcjonalność telefonu odpowiada system operacyjny Windows Mobile 6.5.3 Professional. Do dyspozycji użytkownika jest 100 MB pamięci wbudowanej. Można ją powiększyć kartami pamięci. Telefon posiada wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 MPx z zoomem o 4x powiększeniu. Wbudowany odtwarzacz mp3 z powodzeniem może zastąpić przenośne sprzęty audio. Model ten posiada obsługę radia FM. Kierowców ucieszy fakt, że telefon ma opcję wybierania głosowego niektórych funkcji. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można korzystać z programów do nawigacji satelitarnej. Bezprzewodowe akcesoria jak np. zestawy słuchawkowe nie są dla tego modelu problemem, posiada bowiem bluetooth. Telefon wyposażony jest w kartę Wi-Fi do bezprzewodowego łączenia się z internetem. Czujnik ruchu ukryty w obudowie reaguje na położenie urządzenia np. poprzez odpowiednie obracanie obrazu. W obudowie telefonu znajduje się port Mini USB przez który można podłączyć go bezpośrednio do komputera. Maksymalny czas rozmów w tym modelu to 10 h. Nieużywany telefon w stanie czuwania wytrzyma 25 dni. Gwarancja producenta obejmuje okres dwóch lat.
Sprawdź cenę

logo skapiec

 

5. HTC T8585 Touch HD2

 

HTC T8585 Touch HD2

Specyfikacja:

 

Sieć

Aparat cyfrowy

Ekran

Kolory

Czas czuwania

Czas rozmowy

Komunikacja

Funkcje głosowe

 

 

850/900/1800/1900 MHz

5,0 MPx

4,3" 800x480

64 tys.

20,4 dni

6,3 h

Bluetooth, WLAN, GPS, HSDPA, WCDMA

dyktafon, mp3, radio

HTC T8585 Touch HD 2 to funkcjonalny telefon komórkowy trzeciej generacji. Kolor czarny w jakim jest oferowany, doskonale podkreśla jego wygląd. Dzięki zastosowaniu dotykowego wyświetlacza sterowanie jest bardzo proste i intuicyjne. W obsłudze pomaga również bardzo duży jak na telefon komórkowy ekran wielkości 4.3". Za funkcjonalność telefonu odpowiada system operacyjny Windows Mobile 6.5 Pro. Można ją powiększyć kartami pamięci. Telefon posiada wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 5,0 MPx oraz lampą LED. Wbudowany odtwarzacz mp3 z powodzeniem może zastąpić przenośne sprzęty audio. Model ten posiada obsługę radia FM. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można korzystać z programów do nawigacji satelitarnej. Bezprzewodowe akcesoria jak np. zestawy słuchawkowe nie są dla tego modelu problemem, posiada bowiem bluetooth. Telefon wyposażony jest w kartę Wi-Fi do bezprzewodowego łączenia się z internetem. Osobom często przeglądającym dokumenty lub czytającym e-booki przypadnie do gustu dołączona przeglądarka plików tekstowych. Czujnik ruchu ukryty w obudowie reaguje na położenie urządzenia np. poprzez odpowiednie obracanie obrazu. Oszczędność energii gwarantuje czujnik światła, który sam dostosowuje moc podświetlenia ekranu w zależności od jasności otoczenia. W obudowie telefonu znajduje się port Mini USB przez który można podłączyć go bezpośrednio do komputera. Złącze Jack 3,5mm pozwala używać dowolnych słuchawek z tym wejściem. Maksymalny czas rozmów w tym modelu to 6,3 h. Nieużywany telefon w stanie czuwania wytrzyma 20,4 dni. Gwarancja producenta obejmuje okres dwóch lat.
Sprawdź cenę

logo skapiec

 

6. HTC Touch Pro 2

 

HTC Touch Pro 2

Specyfikacja:

 

Sieć

Aparat cyfrowy

Ekran

Kolory

Czas czuwania

Czas rozmowy

Komunikacja

Funkcje głosowe

 

 

850/900/1800/1900/2100 MHz

3,2 MPx

3,6" 800x480

64 tys.

18,9 dni

7 h

Bluetooth, WLAN, GPRS, EDGE, HSDPA, HSUPA

dyktafon, głośnomówiący, mp3, radio

HTC T7373 Touch Pro 2 to funkcjonalny telefon komórkowy trzeciej generacji. Kolor czarno-srebrny w jakim jest oferowany, doskonale podkreśla jego wygląd. W obsłudze pomaga również bardzo duży jak na telefon komórkowy ekran wielkości 3.6". Telefon został wykonany w formie slidera - klawiatura wysuwana jest z tyłu telefonu, przez co zajmuje mniej miejsca od urządzeń o tradycyjnej budowie. Za funkcjonalność telefonu odpowiada system operacyjny Windows Mobile 6.1 Pro. Można ją powiększyć kartami pamięci. Telefon posiada wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 MPx. Drugi aparat umieszczony z przodu obudowy umożliwia prowadzenie videorozmów. Wbudowany odtwarzacz mp3 z powodzeniem może zastąpić przenośne sprzęty audio. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można korzystać z programów do nawigacji satelitarnej. Bezprzewodowe akcesoria jak np. zestawy słuchawkowe nie są dla tego modelu problemem, posiada bowiem bluetooth. Telefon wyposażony jest w kartę Wi-Fi do bezprzewodowego łączenia się z internetem. Czujnik ruchu ukryty w obudowie reaguje na położenie urządzenia np. poprzez odpowiednie obracanie obrazu. W obudowie telefonu znajduje się port Mini USB przez który można podłączyć go bezpośrednio do komputera. Maksymalny czas rozmów w tym modelu to 7 h. Nieużywany telefon w stanie czuwania wytrzyma 18,9 dni. Gwarancja producenta obejmuje okres dwóch lat.
Sprawdź cenę

logo skapiec

   

Wyszukiwarka  

   

Polecamy  

   
   
   
   
   
   
   
   
© Tabletradar.pl - wszelkie prawa zastrzeżone