Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemMobileBot has a deprecated constructor in /home/ntvcspql/www/tabletradar/plugins/system/mobilebot/mobilebot.php on line 28

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgMobileAmdd has a deprecated constructor in /home/ntvcspql/www/tabletradar/plugins/mobile/amdd/amdd.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgMobileSimple has a deprecated constructor in /home/ntvcspql/www/tabletradar/plugins/mobile/simple/simple.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgMobileAlways has a deprecated constructor in /home/ntvcspql/www/tabletradar/plugins/mobile/always/always.php on line 15

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgMobileDomains has a deprecated constructor in /home/ntvcspql/www/tabletradar/plugins/mobile/domains/domains.php on line 15
Tablet Samsung GALAXY Tab 10.1 (WiFi)
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

GALAXY Tab 10.1 200 Samsung GALAXY Tab 10.1 (WiFi) 

GALAXY Tab 10.1 600

Samsung GALAXY Tab 10.1 umożliwia zarówno lepszą pracę, jak i rozrywkę. Wyraźniejszy ekran w rozdzielczości HD, udoskonalona funkcjonalność surfowania po sieci z możliwością jeszcze efektywniejszego wykonywania wielu zadań równocześnie, a nawet wyższa prędkość dzięki HSPA. 
Nieograniczona swoboda w każdym miejscu.
Lepsze wzornictwo

Nowy tablet GALAXY 10.1 nie dość, że ma największy wyświetlacz spośród dostępnych na rynku, to do tego jest najcieńszy i najlżejszy! Korzystaj z niedoścignionej mobilności dzięki wyjątkowo smukłej i lekkiej obudowie.
Ważący zaledwie 565 gramów i mający grubość 8,6 mm tablet można zabrać ze sobą w dowolne miejsce.
Lepszy ekran główny

Live Panel: Live Panel daje możliwość dowolnego konfigurowania ekranu głównego, z którego na bieżąco dostępne są wszystkie zasoby, m.in. poczta elektroniczna, galerie obrazów, ulubione strony internetowe i wiadomości z portali społecznościowych. Live Panel umożliwia aktualizowanie danych w czasie rzeczywistym, zgodnie z harmonogramem ustalonym przez użytkownika. Dzięki temu masz dostęp do najświeższych danych przez cały czas.
Lepszy dostęp do zasobów Internetu

Przeglądaj sieć bez ograniczeń! Tysiące najlepszych serwisów internetowych korzysta z aplikacji Flash, tak więc zarówno przy przeglądaniu Internetu, jak i zasobów multimedialnych online całość będzie dostępna na tablecie GALAXY 10.1 z obsługą odtwarzacza Adobe® Flash®.
Czytanie przyjazne dla oczu

Readers Hub: Readers Hub udostępnia miliony książek, tysiące gazet i czasopism w wielu językach. Funkcje czytnika elektronicznego, takie jak powiększanie / pomniejszanie, zmiana wielkości czcionki i wirtualne zakładki poprawiają funkcjonalność e-readingu. Teksty i obrazy są wyświetlane przy zachowaniu najwyższej ostrości szczegółów na dużym i jasnym ekranie.
(połączenie z punktem dostępowym Wi-Fi umożliwia pełne korzystanie z Readers Hub).
Lepsza komunikacja

Social Hub: Social Hub to rozbudowany serwer bezpośredniego połączenia, który umożliwia proste zarządzanie i dostęp do kilku skrzynek pocztowych, komunikatorów, a także kont na portalach społecznościowych w jednym miejscu. Do wyboru są dwa rodzaje dostępu, które ułatwiają przeglądanie zawartości: zakładka Message i zakładka Feeds, integrujące wiadomości elektroniczne i wpisy na portalach w jednym, łatwym do odczytania zapisie.
(połączenie z punktem dostępowym Wi-Fi umożliwia pełne korzystanie z Social Hub).
Dopracowane multimedia

Doświadcz magii kina dzięki odtwarzaniu filmów w rozdzielczości Full HD na dużym wyświetlaczu o przekątnej 10,1 cala. Dwa głośniki otaczające ekran tworzą efekt dźwięku przestrzennego, który sprawia, że oglądany film jest jeszcze bardziej realistyczny.
Lepsze akcesoria

Właściwe dodatki, takie jak etui z klawiaturą lub stacja dokująca do komputera stacjonarnego, pozwolą na zoptymalizowanie pracy z tabletem. Są one przeznaczone zarówno do wygodniejszej obsługi tabletu, jak i w celu podłączenia go do urządzeń, które poszerzają paletę jego zastosowań. Akcesoria te z pewnością udoskonalą sposób korzystania z tabletu.
Cały zestaw usług Google

Zapewnij sobie więcej możliwości z Google! Znane aplikacje, w tym aplikacja do wideorozmów Google Talk™, Gmail™, Google Calendar™, Youtube™, Google Maps™, Google Latitude™, Google Places™ i Google Maps Navigation (Beta) działają bezproblemowo na tablecie Samsung GALAXY Tab 10.1.
Lepszy wyświetlacz

Wyświetlacz o przekątnej 10,1” i rozdzielczości HD prezentuje obraz w doskonałej ostrości.
Na ekranie 1 280 x 800 WXGA Twoim oczom ukaże się więcej detali. Wyświetlane bezpośrednio na ekranie tabletu filmy, zdjęcia i programy z bogatą grafiką będą tylko o krok od rzeczywistości.
Lepsza praca wielozadaniowa

Mini Apps: Dzięki rozwiązaniu Mini Apps, umożliwiającemu pracę wielozadaniową, możesz być bardziej wydajny i produktywny. Aplikacja Mini Apps umożliwia wygodny dostęp do często używanych funkcji, takich jak kalendarz, notatnik, zegar, kalkulator lub menedżer zadań. Aplikacje są uruchamiane w dodatkowych oknach, które są nakładane na inne całoekranowe aplikacje.
Wyższa prędkość

Dzięki możliwości łączności bezprzewodowej Wi-Fi możesz być online non stop, w dowolnym miejscu, w którym przebywasz. Korzystaj z szybkich i stabilnych połączeń z Internetem w celu błyskawicznego przeglądania sieci, pobierania danych i nie tylko! Korzystaj na tablecie z tego, co najlepsze ma do zaoferowania sieć www.
Większy wybór muzyki

Music Hub: Muzyka rozrywkowa, poważna czy też po prostu przyjemna dla ucha? Za pomocą serwera Music Hub masz dostęp do rozbudowanego katalogu popularnych i klasycznych utworów, do których dołączone są informacje o artyście, rodzaju albumu, recenzjach krytyków muzycznych itd.
(połączenie z punktem dostępowym Wi-Fi umożliwia pełne korzystanie z Music Hub).
Lepsze biuro

Polaris Office: Wykonuj swoją pracę z dowolnego miejsca. Dzięki preinstalowanemu oprogramowaniu Polaris Office możesz oglądać, edytować i tworzyć różne dokumenty, w tym w formacie PowerPoint, Word i Excel. Funkcja schowka zapamiętuje do 20 tekstów i obrazów, dzięki czemu możesz korzystać z zaawansowanych opcji wycinania i wklejania, podobnie jak w przypadku standardowego komputera.
Lepsze zdjęcia i filmy

W tablecie masz do dyspozycji dwie kamery: jedną z przodu, drugą z tyłu. Jeśli chcesz przeprowadzić wideorozmowę z przyjacielem lub klientem, przednia kamera gwarantuje bardzo wyraźny obraz. Kamera z tyłu natomiast umożliwia robienie doskonałych zdjęć i nagrywanie filmów HD bezpośrednio z tabletu.
Najnowsza technologia Android™

Opracowana specjalnie dla tabletów platforma Android™ 3.1 (Honeycomb) zwiększa wydajność, umożliwiając wykonywanie różnych funkcji w tym samym czasie. Możesz wyświetlić kilka okien w tej samej aplikacji i przeglądać Internet tak samo jak w komputerze. Dodatkowo Sklep Google Play oferuje szeroki wybór aplikacji do pobrania.

Pozostałe parametry i funkcje
Odbiornik GPS Tak
Program nawigacyjny w zestawie Tak, Google Navigation
Radio FM Nie
Nadajnik FM Nie
Wyjście TV Tak
Latarka Nie
DLNA Tak
Tryb głośnomówiący Nie
Tryb offline Tak
Możliwość zmiany czcionek telefonu (3 typy) Tak
Polifonia Tak
Kalendarz Tak
Kalkulator Nie
Stoper Nie
Timer Nie
Przelicznik Nie
Alarmy, przypomnienia Tak
Budzik Tak, opcja drzemki
Czas na świecie Tak
Notatki głosowe Nie
Widgety Tak
Mobile Tracker Nie
SyncML Tak
Videostreaming Tak
Obsługiwane formaty plików audio MP3, AMR (Nagr. głosowe), AAC+, WMA
Obsługiwane formaty wideo DivX, H.263, MPEG4, ASF, WMV

Parametry Podstawowe
Waga 565 g
Wymiary 256.7 x 175.3 x 8.6 mm
Bateria Li-Ion 7000mAh
Czas rozmów / czuwania - / 1800h
System operacyjny Android 3.1
Procesor Dual-core 1GHz ARM Cortex-A9, ULP GeForce GPU, Tegra 2 T20
Dwie karty SIM (DOUZ) Nie
Klawiatura QWERTY Nie
Kolor Biały błyszczący/czarny matowy (opcjonalnie)

Wyświetlacz
Wielkość w calach 10.1"
Rozdzielczość w pikselach 1280x800
Liczba kolorów 16 milionów
Typ matrycy TFT
Ekran dotykowy Tak

Aparat fotograficzny
Matryca 3.2 Mpix
Obsługiwane rozdzielczości 1280x800
Auto Focus Tak
Flash Tak, LED
Zoom Tak, cyforwy 3x
ISO Tak
Makro Tak
Tryb zdjęć Normalny, samowyzwalacz, sekwencyjny, autoportret, panoramiczny, nocny i inne
Zaawansowane Funkcje Predefiniowane scenerie, Wyrównanie histogramu, GeoTagging
Drugi aparat Tak, 2 Mpix

Kamera
Maksymalna rozdzielczość nagrywania 1280x720
Maksymalny czas nagrywania Limit pamięci lub MMS

Przeglądarka
Typ WWW z obsługą Flash
Przeglądarka Chrome Lite
Flash Tak

Wiadomości
SMS/Wiad. sieciowe Nie
MMS Nie
E-mail Tak
Push e-mail Tak, ActiveSync

Transmisja danych
USB Tak, 2.0
Bluetooth Tak, 3.0
WiFi Tak, 802.11 a/b/g/n

Pamięć
Ilość pamięci 16 GB
Pamięć książki telefonicznej Ograniczona pamięcią + SIM
Czytnik kart pamięci microSD Tak, USB OTG

   

Wyszukiwarka  

   

Polecamy  

   
   
   
   
   
   
   

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SeoPilotClient has a deprecated constructor in /home/ntvcspql/www/tabletradar/31b5d054c0804dff2d5855b2cd52ea4f/SeoPilotClient.php on line 2
   
© Tabletradar.pl - wszelkie prawa zastrzeżone