Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Tablet Vedia X55 - 97 IPS Tablet Vedia X55 - 9,7" IPS 

Tablet Vedia X55 - 97 IPS

Vedia X55 to dwurdzeniowy tablet wyposażony w procesor Rockchip RK3066 o taktowaniu 1,6 GHz. Wydajność i szybkość procesora pozwala na oglądanie filmów w rozdzielczości HD oraz granie w najnowsze gry.

W X55 zastosowaliśmy ekran IPS o rozdzielczości 1024x768 pikseli, który zapewnia ostry i czytelny obraz, a pojemnościowy panel dotykowy z funkcją multitouch oferuje pełną funkcjonalność i precyzyjną obsługę.

Tablet Vedia X55 posiada wyjście miniHDMI, które umożliwia współpracę z telewizorem i oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości. Proporcje boków 4:3 zapewniają idealne dopasowanie obrazu do ekranu. Tablet został wyposażony w dwie kamery: przednią 0,3 Mpx i tylnią o rozdzielczości 2 mpx, które zapewniają wyraźny obraz podczas prowadzenia video rozmów przy użyciu popularnych komunikatorów. Przód obudowy tabletu wyróżnia się nietypową biało czarną kolorystyką, a tył został wykonany z aluminium, co zapobiega przegrzewaniu się urządzenia.

X55 został wyposażony w moduł sieci bezprzewodowej zgodnej ze standardami 802.11b/g/n, co pozwala na korzystanie z Internetu w każdym miejscu w którym użytkownik ma dostęp do sieci Wi-Fi. Urządzenie posiada ponadto port mini USB, który w trybie OTG pozwala na podłączanie urządzeń zewnętrznych w tym zewnętrznych modemów 3G. Po podłączeniu tabletu do komputera, możliwe jest przenoszenie danych z lub do jego pamięci wewnętrznej, jak również nagrywanie lub pobieranie danych z karty pamięci bez posiadania dedykowanego czytnika kart pamięci.

X55 umożliwia dostęp do sklepu Google Play co zapewnia możliwość dostosowania urządzenia do własnych potrzeb i wykorzystywania go zarówno do pracy, jak i do zabawy. Niewielkie wymiary i waga tabletu pozwalają mieć go zawsze przy sobie a wbudowany akumulator o pojemności 3200 mAh, pozwoli na kilka godzin pracy.

Dodatkowo w tablecie znajdują się preinstalowane aplikacje, które przydadzą się każdemu użytkownikowi.
Aplikacja Avast Mobile Security – oferuje ochronę antywirusową dla tabletu, oraz możliwość jego kontroli – w każdej chwili – bez dotykania.
Oprogramowane Splashtop2 – pozwalające na zdalną kontrolę nad komputerem stacjonarnym lub laptopem. Dzięki tej aplikacji będziesz miał dostęp do wybranego komputera z poziomu tabletu;
Oprogramowanie Kingsoft Office – program pozwalający na przeglądanie oraz tworzenie plików formatu Word, Excel, Power Point. Program jest dostępny w polskiej wersji językowej.
Aplikacja do czytania książek dzięki której możliwe jest czytanie na tablecie najpopularniejszych powieści zaraz po włączeniu urządzenia.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:
Słuchawki
Kabel USB
Ładowarka sieciowa
Ściereczka
Quick Start Guide
Karta gwarancyjna

   

Wyszukiwarka  

   

Polecamy  

   
   
   
   
   
   
   
   
© Tabletradar.pl - wszelkie prawa zastrzeżone