Ocena użytkowników: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive

Lark FreeSound 50BT PowerBank

Lark FreeSound 5.0BT

Ponieważ bezprzewodowe głośniki Bluetooth przeznaczone do współpracy z urządzeniami mobilnymi, stały się ostatnio bardzo popularne, a ich producenci wręcz prześcigają się w coraz to nowszych rozwiązaniach, mających na celu zwiększenie ich możliwości i funkcjonalność, postanowiliśmy przyjrzeć się nieco bliżej kilku z nich. Dzisiaj pierwszy z serii takich głośników, a mianowicie najnowsza propozycja firmy Lark, czyli  FreeSound 5.0 BT.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

art ultracube pilot250 button 2

ART ULTRACUBE A4S -  zaawansowany Smart Tv w twoim telewizorze

Multimedialne odtwarzacze, czy też mini Pc, nie są już czymś nowym na rynku elektroniki, jednak ciągle zyskują coraz to większą popularność. Dzieje się tak za sprawą ich rosnącej wydajności, a co za tym idzie znacznym zwiększeniu ich możliwości i funkcjonalności. Inaczej niż w przypadku telewizorów wyposażonych w funkcję smart, to my decydujemy jakie aplikacje, programy czy gry będziemy mieli zainstalowane na urządzeniu. Powoduje to też, że nie jesteśmy już zależni od producenta telewizora, który zazwyczaj zbyt często nie aktualizuje swojego oprogramowania, i nie wprowadza nowych aplikacji. Jednym z takich odtwarzaczy multimedialnych jest  ART ULTRACUBE A4S, który to właśnie trafił na testy do naszej redakcji.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

w usb 2X

Po udanej premierze pierwszej serii modeli z kategorii premium – myPhone Infinity oraz myPhone Infinity II LTE – polski producent ma przyjemność zaprezentować ich następcę - myPhone Infinity IIS.

Ocena użytkowników: 3 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar InactiveStar Inactive

smartwifi1

Inteligentny dom to pojęcie szczególnie popularne w ostatnim czasie. Zdalne zarządzanie i kontrola nad poszczególnymi urządzeniami elektrycznymi, począwszy od sprzętu RTV czy AGD, poprzez sterowanie monitoringiem czy zewnętrznymi roletami okiennymi, a na ogrzewaniu skończywszy, to już nie science fiction a rzeczywistość. Oczywiście systemy takie jak na razie nie są tanie i niestety nie każdy może sobie pozwolić na taki luksus. Mam dla was jednak dobrą wiadomość, na rynku pojawił się bardzo ciekawy produkt który za ułamek ceny jaką musielibyśmy wydać na wspomniane wyżej rozwiązania, pozwoli nam cieszyć się z niemal takiej samej funkcjonalności. Mowa tutaj o Smart WiFi Plug czyli inteligentnym gniazdku, jakie właśnie dołączył do swojej oferty polski producent firma Ferguson. Zapraszam do zapoznania się z pierwszym testem tego urządzenia

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

HearMe100200BT news 1 button 2

Ferguson HearMe 100BT oraz HearMe 200BT - mocny i czysty dźwięk z urządzeń mobilnych.

Smartfony i tablety, to urządzenia na których obecnie najczęściej słuchamy muzyki. Pomimo ich niewątpliwych atutów, posiadają niestety jedną istotną wadę - słabe głośniki. Wyobraźcie sobie jednak że bez konieczności rezygnowania z pełnej mobilności, możecie rozkręcić małą imprezę w gronie znajomych, ciesząc się przy tym wysokiej jakości dźwiękiem, czy też w spokoju posłuchać naszych ulubionych utworów pod prysznicem. Jeżeli choć trochę was zainteresowałem, zapraszam do przeczytania dzisiejszej recenzji wysokiej klasy bezprzewodowych głośników HearMe 100BT oraz HearMe 200BT, wyposażonych w technologię Bluetooth. 

Ocena użytkowników: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive

Ferguson HearMe CD250BT250 full button 2

Ferguson HearMe CD250BT - idealny dźwięk z urządzeń mobilnych.

Szybki rozwój urządzeń mobilnych jaki nastąpił w ostatnim czasie, sprawił że zmieniło się również nasze podejście do odtwarzania muzyki. Jak wykazują najnowsze badania, smartfony czy tablety stają się urządzeniami na których najczęściej odtwarzamy nasze ulubione utwory muzyczne, zarówno te przechowywane bezpośrednio na urządzeniu jak i te odtwarzane z coraz to bardziej popularnych serwisów muzycznych takich jak chociażby "Spotify". Urządzenia te w połączeniu z dobrej klasy zestawem słuchawkowym, pozwalają cieszyć się wysoką jakością dźwięku o nienagannym brzmieniu. Co jednak gdy chcemy posłuchać naszej muzyki w szerszym gronie znajomych? Jakość dźwięku jaką oferują głośniki zamontowane w telefonach czy tabletach, nawet tych z najwyższej półki, delikatnie mówiąc pozostawia wiele do życzenia, a nasz domowy system Hi-fi mało kiedy ma możliwość strumieniowego odtwarzania muzyki bezpośrednio z sieci. Dlatego też dobrym rozwiązaniem mogą okazać się mini wieże Hi-fi wyposażone w technologię Bluetooth, za pomocą której w prosty sposób połączymy je z każdym urządzeniem mobilnym, tworząc w ten sposób wszechstronne centrum multimedialne. Przykładem takiej mini wieży jest właśnie najnowszy produkt firmy Ferguson, który właśnie trafił do naszej redakcji i z którego testem będziecie się mogli dzisiaj zapoznać.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

FBOX3 foto01 netbutton 2 

Ferguson FBOX 3 kontra FBOX 3 TV - czyli super wydajne Smart TV dla twojego telewizora

Jak wiecie Firma Ferguson wprowadziła niedawno do sprzedaży trzecią odsłonę swojego mini komputera, pozwalającego na rozbudowę naszego telewizora o tak popularne w ostatnim czasie funkcje Smart TV. FBOX 3 dzięki bardzo wydajnym podzespołom pracującym pod kontrolą systemu Android, przewyższa praktycznie pod każdym względem oprogramowanie Smart TV dostępne w telewizorach, które to jak wiecie nie jest pozbawione ograniczeń. Ponieważ najnowszy FBOX dostępny jest w dwóch wersjach, zarówno z wbudowanym tunerem naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T/T2 ( FBOX 3 TV ) jak i w nieco okrojonej wersji bez tunera ( FBOX 3 ), warto zastanowić się który model będzie dla was bardziej odpowiedni. Jeżeli zapoznaliście się już z opublikowanym przez nas na początku miesiąca testem modelu FBOX 3TV, zapewne ciekawi was czy FBOX 3 jest równie dobry i czym tak naprawdę oprócz wbudowanego  tunera DVB-T/T2 różnią się te dwa urządzenia. Na te pytanie postaram się właśnie odpowiedzieć w dzisiejszym krótkim porównaniu obu modeli.    

Ocena użytkowników: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive

fbox3tv foto01 net     button 2

FERGUSON FBOX 3 TV  -  nowe możliwości twojego telewizora.

Szybki rozwój jaki daje się zauważyć na rynku multimediów sprawił że często stajemy przed dylematem "co wybrać", - nowy telewizor z dostępem do internetu i funkcjami smart-tv, tuner DVB-T, czy może konsolę do gier wideo. A co jeżeli moglibyście mieć to wszystko w jednym małym urządzeniu, kosztującym zaledwie ułamek ceny jaką trzeba by wydać na nowy sprzęt?. Właśnie z taką propozycją wychodzi do nas znany polski producent firma Ferguson, wprowadzając na rynek najnowszy mini PC, oznaczony symbolem FBOX 3TV. Ten miniaturowy komputer o całkiem wydajnych podzespołach trafił właśnie do naszej redakcji i jako pierwszy miałem przyjemność przeprowadzenia jego testu, z którego wynikami chciałbym się dzisiaj z wami podzielić.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active

netis PL7500kit 1 button 2 

Power Line Netis AV500

Jeszcze do niedawna domowa sieć internetowa ograniczała się jedynie do jednego punktu dostępowego, do którego podłączony był nasz komputer. Duży skok technologiczny jaki obserwujemy w ostatnim czasie sprawił jednak że szybko przestało nam to wystarczać, urządzenia mobilne, odtwarzacze sieciowe, telewizory smart, tunery satelitarne (Multiroom), a nawet sprzęt AGD, wszystko to potrzebuje dostępu do sieci internetowej. Oczywiście większość z was od razu powie że najlepszym rozwiązaniem jest router, ponieważ sygnał WIFi lub rozprowadzenie kabli bezpośrednio od routera do poszczególnych urządzeń rozwiązuje ten problem. Trudno się z tym nie zgodzić, jednak zasięg WiFi ma niestety pewne ograniczenia a wiercenie dziur w ścianach, oraz prowadzenie dziesiątek metrów kabli nie zawsze jest możliwe, dlatego też bardzo ciekawą propozycją wydaje się wykorzystanie do tego celu istniejącej instalacji elektrycznej dostępnej w każdym domu. Ponieważ niedawno do naszej redakcji trafił najnowszy zestaw adapterów Power Line Netis AV500, przeznaczony do przesyłania internetu właśnie za pomocą sieci elektrycznej,  postanowiłem sprawdzić jego działanie i podzielić się z wami wynikami mojego testu.

   

Wyszukiwarka  

   

Polecamy  

   
   
   
   
   
   
   
   
© Tabletradar.pl - wszelkie prawa zastrzeżone